FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 14088410
nr 1408 8410
ARMCHAIR
collapsible, 1970s, wear.
Fällbar, 1970-tal
Condition: slitage
SEK 450
Monday July 19 2021
at 19:21:39
100 kr
300 kr
400 kr